Om oss

Vi utvikler programvare som bidrar til gode bygg med fornøyde brukere

Facility Management AS (Facilit) ble stiftet i 1999. Vi utvikler programvare for byggforvaltning, også kalt fasilitetsstyring. Det er web-baserte løsninger innen fagfeltet FDVU: forvaltning, drift, vedlikehold og utvikling av bygg og anlegg.

Vi er ett av de ledende selskaper på dette området i Norge. Vi har kunder over hele landet innen ulike fagfelt, store og små, der ca. 70% er innen offentlig sektor.

Vårt produkt heter Facilit FDVU, og er et modulbasert FDVU-system som er tilgjengelig på ulike mobile plattformer.

 

Ansatte

Eirik Blix

Prosjektleder utleie og marked

eirik.blix@facilit.no

Erlend Johannessen

Systemarkitekt

erlend.johannessen@facilit.no

Harald Arntsen

Systemutvikler

harald.arntsen@facilit.no

Rafael Martins

Systemutvikler

rafael.martins@facilit.no

Rolf Evensen

Styreleder

rolf.evensen@facilit.no

Siri Amundsen

CRM og kundeansvarlig

+47 982 90 835

siri.amundsen@facilit.no

Stein-Are Engstad

Daglig leder

+47 982 90 831

stein-are.engstad@facilit.no

Tor Erling Andreassen

Prosjektleder dokumentasjon marked

tor.erling.andreassen@facilit.no

Vanja Madsen

Prosjektrådgiver

vanja.madsen@facilit.no